Tiekėjai

Apie DPonline.lt
DPonline.lt įkurta 2010 m.

DPonline.lt priklauso gerai žinomai, statybos pramonės šakoje nuo 1999 m. dirbančiai, gamybos-komercijos kompanijai “ UAB Destata Profil“. Jau 11 metų nenutrūkstanti įmonės veikla mūsų pirkėjams suteikia saugumo jausmą, kuris šiuo dinamišku laikotarpiu tampa vis didesne vertybe.

Internetinė prekyba – ne vienintelė įmonės „UAB Destata Profil“ veiklos sritis. Mūsų įmonė – lakštinio plieno apdirbimo ir statinių sienų ir stogų vartojimo prekių didmeninės ir mažmeninės prekybos viena iš lyderių Lietuvoje, nuo 2010 metų turinti patirties ir elektroninės prekybos srityje (sistema B2B (verslas verslui)). Jos sėkmė ir paskatino pasiūlyti prekes ne tik verslo, bet ir galutiniam vartotojui.

DPonline.lt – elektroninė parduotuvė, kurioje šiandien galima rasti platų stogo langų ir kitų prekių asortimentą. Be to, čia rasite patrauklias ir konkurencingas prekės kainas.

Manome, kad mūsų sėkmės priežastis - aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, kokybiškos prekės, lanksti atsiskaitymo sistema, nuolatos didėjantis prekių asortimentas, patogus ir greitas prekių pristatymas, nuolatinis ir malonus bendravimas su klientu - tai kuo DPonline.lt gali didžiuotis.
Jūs visada būsite mums svarbus ir laukiamas klientas.

UAB Destata Profil yra oficialus Fakro AB partneris, kartu siekiame didesnių ir efektyvesnių pardavimų, naujų rinkų.

Pagrindinė idėja - Manufacturer Direct (tiesiai iš gamintojo);

Perkant prekes  internetu dingsta prekybinio ciklo grandinės, kurios ženkliai iškelia kainą, kurią sumoka galutinis vartotojas. Todėl "DPonline" filosofija yra manufacturer direct (tiesiai iš gamintojo). Glaudus bendravimas su gamintoju, pastovus prekių asortimentas ir kiekis sandėliuose, greitas reagavimas į klientų užklausimus, pasiūlymus ir pan. sudaro galimybę taupyti Jūsų lėšas. Pvz.:  FTS-V U2 (78x140) stogo lango kaina (apskaičiuota nepriklausomų vertintojų), parduodant tradiciniais metodais, yra ~232,00 Eur.  Perkant per "DPonline" Jums tai kainuos - 208,00(t.t.PVM). Manome, kad nauda akivaizdi.


 

@2010 m. UAB Destata Profil