Specialistų konsultacijos

Suplanuokite išlaidas

Niekas nenori išleisti daugiau pinigų nei reikia. Todėl išlaidų planavimas - vienas iš svarbiausių bet kokio projekto aspektas. Prieš pradėdami peržiūrėkite visas savo projekto dalis ir nustatykite, kiek kainuos kiekvienas etapas. Sudarę sąmatą tiksliai pamatysite, ką įmanoma padaryti su turimais pinigais.


Raskite statybininką

Geras statybininkas įgyvendins didžiąją Jūsų projekto dalį. Jis turės reikiamą patirtį ir techninių žinių, todėl verta skirti laiko ir susirasti tinkamą statybininką. Gera idėja: iš pradžių sudarykite keletą sąmatų. Taip galėsite palyginti kainas ir kokybę prieš pasirinkdami galutinai.


Architekto planas

Jeigu planuojate atlikti didesnį savo namų remontą, gali tekti pasisamdyti architektą. Savo įgūdžiais ir išsilavinimu jis užtikrins, kad Jūsų idėjos būtų įgyvendintos. Tačiau jeigu Jūsų projektas nėra labai sudėtingas ir Jums padės patyręs statybininkas, dirbdami be architekto sutaupysite pinigų.


Leidimas projektuoti

Dažniausiai namams remontuoti leidimo projektuoti nereikia, tačiau jeigu iš pradžių tuo nepasidomėsite vietos valdžios institucijose, Jums tai gali daug kainuoti. Tai ypač taikoma senesniems pastatams, kuriems dažnai taikomi apsaugos apribojimai.


Statybų reglamentai

Statybų reglamentai skirti užtikrinti, kad Jūsų remontas būtų saugus ir teisėtas. Prieš pradėdami, susisiekite su savo vietos valdžios institucija ir sužinokite, ar Jums reikia specialių leidimų.


Struktūrinis tyrimas

Jeigu Jūsų projekte numatyti didesni struktūriniai darbai, pavyzdžiui, sienos griovimas arba patalpų plėtimas, vertėtų atlikti struktūrinį tyrimą. Ne visais atvejais tyrimas reikalingas, todėl iš pradžių pasitarkite su statybininkais. Jie galės patarti šiuo klausimu.


Nustatykite darbų trukmę

Jūsų projektas turi turėti pradžią ir pabaigą. Tardamiesi su statybininku dėl laiko, galėsite valdyti ne tik savo lūkesčius, bet ir finansus. Nors daugelį Fakro langų galima sumontuoti per dieną, sudarydami tvarkaraštį galite sekti pristatymo datas ir laiką, kada žmonėms reikia patekti į Jūsų namus.

 

Kiauras lango stiklas

Kondensato kaupimasis vidinėje pusėje

Rasos ląšeliai išorėje

Prasiskverbia vanduo

Prapučia vėjas

Medinių detalių priėžiūra

 

@2010 m. UAB Destata Profil