Pasižymėtos prekės
Pasižymėkite dominančias prekes. Galėsite lengvai jas pasiekti.

Žirkliniai laiptai

Segmentiniai žirkliniai laiptai LST
Kodas: SKU#1295603800

Palėpės laiptai LST- tai žirkliniai laiptai, standartiškai gaminami su baltos spalvos termoizoliaciniu  3,6 cm storio dangčiu.Naudojant šoninius S formos dalių elementus sukurta  elegantiška ir naujoviška laiptų išvaizda. Šie elementai papildomai atlieka turėklo funkcija ir leidžia patogiai ir saugiai naudotis laiptais.

Kaina nuo: 255.85 €
Segmentiniai žirkliniai laiptai LSZ
Kodas: SKU#1295605378

Palėpės laiptų LSZ  konstrukcija yra tokia pati kaip ir  laiptų LST. Skiriasi tik liuko konstrukcija.Laiptų liukas susideda iš metalinio rėmo integruoto su mediniu liuku ir su greito montavimo kampuočiais.Palėpės laiptai LSZ- tai žirkliniai laiptai, standartiškai gaminami su baltos spalvos termoizoliaciniu 3,6 cm storio dangčiu.Naudojant šoninius S formos dalių elementus sukurta elegantiška ir naujoviška laiptų išvaizda. Šie elementai papildomai atlieka turėklo funkcija ir leidžia patogiai ir saugiai naudotis laiptais.

Kaina nuo: 380.00 €
Segmentiniai žirkliniai laiptai LSF atsparūs ugniai
Kodas: SKU#1295605805

Žirkliniai laiptai LSF -atsparūs ugniai. Apsaugo nuo ugnies ir dūmų patekimo į patalpą.  Laiptų atsparumas ugniai- EI2=60 min. Ugniai atparūs laiptai, savo savybių dėka suteikia gyventojams galimybę  , gaisro atveju, pasiekti vietas, kur jie gali jaustis saugiai iki atvažiuos gaisrininkai.

Kaina nuo: 494.00 €