Pasižymėtos prekės
Pasižymėkite dominančias prekes. Galėsite lengvai jas pasiekti.

Roletės

Roletė ARS I
Kodas: SKU#1291806200

Pagaminta iš atsparaus poliesterinio, lygaus audinio. Roletė ARS I sumažina šviesos patekimą į patalpą ir pagerina palėpės estetiką. Estetiškas aliuminio apvadas dengią roletę ir jos mechanizmą.

Kaina nuo: 29.54 €
Roletė ARS II
Kodas: SKU#1291812882

Pagaminta iš atsparaus poliesterinio, raštuoto audinio. Roletė ARS II sumažina šviesos patekimą į patalpą ir pagerina palėpės estetiką. Trys fiksatorių poros leidžia pagal poreikį reguliuoti lango uždengimą, fiksuojant roletę nustatytoje padėtyje.

Kaina nuo: 46.34 €
Roletė ARP I
Kodas: SKU#1291816113

Roletė ARP I – tai apsauga nuo saulės spindulių ir malonus patalpos užtemdinimas. Tai palėpes interjero papildymas. Plati audinių spalvų ir raštu gama leidžia išsirinkti roletę, derančią prie įvairaus interjero. Ji gali tapti puikiu dekoratyviu akcentu. Kraštinės aliumininės kreipiančiosios leidžia fiksuoti roletę.

Roletė ARP - su rankiniu valdymu;
Roletė ARP-E – elektra valdoma.

Kaina nuo: 43.44 €
Roletė ARP II
Kodas: SKU#1291817474

Roletė ARP II – tai apsauga nuo saulės spindulių ir malonus patalpos užtemdinimas. Tai palėpes interjero papildymas. Plati audinių spalvų ir raštu gama leidžia išsirinkti roletę, derančią prie įvairaus interjero. Ji gali tapti puikiu dekoratyviu akcentu. Kraštinės aliumininės kreipiančiosios leidžia fiksuoti roletę.

Roletė ARP - su rankiniu valdymu;
Roletė ARP-E – elektra valdoma.

Kaina nuo: 53.58 €
Roletė ARF I
Kodas: SKU#1291819050

Roletės ARF I pagalba galima užtemdyti patalpą, netgi prie stipriausios saulės šviesos. Medžiagos kraštus dengiančios aliumininės kreipiančiosios ir speciali medžiagos danga neleidžia šviesai patekti į patalpą ir riboja šilumos laidumą (termo – stop medžiaga). Gali būti tik 2 spalvų. Kraštinės kreipiančiosios leidžia fiksuoti roletę norimoje padėtyje.

Kaina nuo: 57.92 €
Roletė ARF II
Kodas: SKU#1291819984

Roletės ARF II pagalba galima užtemdyti patalpą, netgi prie stipriausios saulės šviesos. Medžiagos kraštus dengiančios aliumininės kreipiančiosios ir speciali medžiagos danga neleidžia šviesai patekti į patalpą ir riboja šilumos laidumą (termo – stop medžiaga). Gali būti 12 spalvų. Kraštinės kreipiančiosios leidžia fiksuoti roletę norimoje padėtyje.

Kaina nuo: 66.61 €
Roletė ARF III
Kodas: SKU#1291883468

Roletės ARF III pagalba galima užtemdyti patalpą, netgi prie stipriausios saulės šviesos. Medžiagos kraštus dengiančios aliumininės kreipiančiosios ir speciali medžiagos danga neleidžia šviesai patekti į patalpą ir riboja šilumos laidumą (termo – stop medžiaga). Gali būti 15 spalvų. Kraštinės kreipiančiosios leidžia fiksuoti roletę norimoje padėtyje.

Kaina nuo: 72.41 €