Žaliuzių tipai

Išorinės roletės (ARZ-apverčiamiems langams (FT); ARZ-E apverčiamiems langams (FT, PT); ir pakeliamiems-apverčiamiems langams (FPP,PPP);

Išorinė roletė ARZ skirta apverčiamiems langams. Visiškai užtemdo vidų, užtikrina gerą akustinę ir šiluminę izoliaciją. Pagaminta iš aliumininių profilių, padengtų dviejų spalvų poliesteriu. Roletę galima lengvai sumontuoti neišlipant ant stogo.

 

ARZ-H (roletė skirta FT langams, rankinis valdymas, pagaminta iš aliumininių profilių, padengta dviejų spalvų poliesteriu);

ARZ-E (roletė skirta FT ,PT, FPP ir PPP langams, elektra valdoma, pagaminta iš aliumininių profilių, padengta dviejų spalvų poliesteriu);

ARZ-Werso (roletė  su žaliuzių funkcija skirta FT  (nauja linija) , PT ir FPP preSelect® langams, nuotolinis valdymas, pagaminta iš aliumininių profilių, padengta dviejų spalvų poliesteriu);

 

Vidiniai priedai (visų tipų langams : FT, PT, FPP, FW);

Papildomi priedai  apjungia  stogo langų funkcionalumo ir dekoratyvumo savybes. Plati aksesuarų gama pakelia lango naudojimo privalumus į dar aukštesnį lygį, įgalina valdyti apšvietimą, sumažinti patalpos prikaitinimą vasarą ir taupyti šilumos energiją žiemą.
Plati papildomų priedų gama leidžia stilingai papildyti palėpės interjerą.

Žaliuzė AJP reguliuoja į patalpą patenkančios šviesos srautą, keičiant juostelių pasukimo kampą. Apsaugo nuo pernelyg didelio šviesos srauto. Šoninių aliuminio kreipiančiųjų dėka leidžia efektyviai užtamsinti patalpą.

AJP I   – žaliuzės Plius , pagamintos iš baltos spalvos aliuminio juostelių;

AJP II  – žaliuzės Plius , 29 aliuminio juostelių spalvos.

Roletė ARP – tai apsauga nuo saulės spindulių ir malonus patalpos užtemdinimas. Tai palėpes interjero papildymas. Plati audinių spalvų ir raštu gama leidžia išsirinkti roletę, derančią  prie įvairaus interjero. Ji gali tapti puikiu dekoratyviu akcentu. Kraštinės aliumininės kreipiančiosios leidžia fiksuoti roletę.

Roletė ARP - su rankiniu valdymu;
Roletė ARP-E – elektra valdoma.

Roletė ARS sumažina šviesos patekimą į patalpą ir pagerina palėpės estetiką. Trys fiksatorių poros leidžia pagal poreikį reguliuoti lango uždengimą, fiksuojant roletę nustatytoje padėtyje. Pagaminta iš atsparaus poliesterinio, lygaus arba raštuoto audinio. Turi įmontuotą estetišką aliuminio apvadą, dengiantį roletę ir jos mechanizmą. Pagal medžiagos savybes roletės dalijamos į dvį grupes.

Plisuota užuolaida APS – tai elegantiška, dekoratyvi užuolaida nuo saulės. Aliumininės baltos spalvos kreipiančiosios leidžia pakreipti užuolaidą į norimą padėtį.
Užuolaidos yra šių variantų:
• plisuota užuolaida APS I iš balto audinio, mažinančio šviesos srautą.
• tamsiai mėlynos spalvos plisuota užuolaida APS II, mažinanti šviesos srautą, pagaminta iš termo – stop audinio, kuris riboja patalpos prikaitinimą vasarą.

Roletės ARF pagalba galima užtemdyti patalpą, netgi prie stipriausios saulės šviesos. Medžiagos kraštus dengiančios aliumininės kreipiančiosios ir speciali medžiagos danga neleidžia šviesai patekti į patalpą ir riboja šilumos laidumą (termo – stop medžiaga). Gali būti 20 spalvų. Kraštinės kreipiančiosios leidžia fiksuoti roletę norimoje padėtyje.

Tinklelis nuo vabzdžių AMS – pagamintas iš stiklo audinio.Turi aliuminines kreipiančiąsias, pritvirtintas prie vidinės lango apdailos. Apsaugo nuo vabzdžių patekimo į patalpą.

 

@2010 m. UAB Destata Profil