Prekių pristatymas

Pristatymas
 

Lietuvoje prekes pristato UAB Destata profil atstovas arba Venipak siuntų tarnybos kurjeris.

Prekės pristatymo kaina bus nurodyta formuojant prekių krepšelį.

Perkant prekes brangesnes nei 290 Eurų prekių pristatymas jums papildomai nekainuos (nebent gyvenate Neringoje). Taip pat jums nieko nekainuos prekės grąžinimas, jei per 14 dienų nuspręsite, kad nusipirkta prekė jums nepatinka.

Mes parduodame tik tas prekes, kurias turime sandėlyje, todėl, atlikę mokėjimą galite būti tikri, kad jau esate prekės savininkas ir, kad ją gausite ne vėliau, kaip per 2-3 darbo dienas. Išankstinių užsakymų atveju pristatymo terminas bus nurodytas prie prekių aprašymo.

Jei prekės šiuo metu nėra sandėlyje, bet žinome kada numatytas tokių prekių gavimas, jūs galite registruotis ir mes jus informuosime el. paštu kada jūsų pageidaujama prekė bus mūsų sandėlyje.

Svarbu!

Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.

 

 

@2010 m. UAB Destata Profil