Apmokėjimo būdai

Apmokėjimas
 

Mūsų el.parduotuvėje galite atsiskaityti keletu būdų.
Pavedimu

Tiesiog atsispausdinkite sąskaitą ir apmokėkite ją tada, kai jums bus patogu. Jūsų išsirinkta prekė bus laikoma "užsakymuose" tol, kol tokių prekių turėsime sandėlyje.
Grynaisiais

Norite mokėti tada, kai kurjeris atveš jūsų pasirinktą prekę. Puiku, pasirinkite tokį mokėjimo būdą, apžiūrėkite prekę kai ją gausite. Neabejojame, kad viskas bus tvarkoje:) Sumokėkite už pirkinį, prekes pristačiusiam kurjeriui, grynaisiais. Gausite dokumentą, kuris patvirtins, kad jūs sumokėjote pinigus.
Internetiniu banku

Pasirinkite banką, kuriuo internetinės bankininkystės paslauga norite pasinaudoti. Mes priimame mokėjimus iš šių bankų AB bankas "Swedbank", AB SEB bankas, AB bankas "DnB Nord",  Danske bankas, AB Nordea bankas,  AB "Šiaulių bankas".
Lizingu

Pirkite prekes išsimokėtinai.Veikia automatinė lizingo sutarties pasirašymo sistema.
PayPal/Kreditine kortele

Galite mokėti tarptautinės mokėjimų sistemos PayPal pagalba. PayPal taip pat aptarnauja visas populiariausias kreditines korteles.

Svarbu:
www.DPonline.lt elektroninės parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Visa informacija apie skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus ir t.t. yra skelbiama mūsų elektroninėje parduotuvėje www.DPonline.lt.

 

 

@2010 m. UAB Destata Profil