Kaip pirkti?

Pardavėjo tapatybė ir adresas

Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB "Destata Profil" . Daugiau informacijos apie pardavėją rasite skyrelyje Apie DPonline.

Užsakymas

Suradę pageidaujamą prekę, tiesiog paspauskite mygtuką "Į pirkinių krepšelį" ir ši prekė bus įdėta į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką "Pirkinių krepšelis", galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Jei nusprendėte prekių nepirkti, paspaudus mygtuką "Pašalinti", bet kurios prekės gali būti iššimtos iš pirkinių krepšelio. Jei visgi nusprendžiate pirkti prekes, esančias krepšelyje, spauskite mygtuką "Toliau: pristatymas". Tuomet, jeigu Jūs esate neprisiregistravęs, Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis ir pasirinkti mokėjimo būdą bei patvirtinti, kad susipažinote su informacija klientui ir taisyklėmis. Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą arba, paspaudę mygtuką "Patvirtinti užsakymą", užbaigti užsakymą.

Sutarties sudarymas

Sutartis tarp Jūsų ir UAB "Destata Profil" laikoma sudaryta ir galiojančia nuo to momento, kai Jūs paspaudžiate mygtuką "Patvirtinti Užsakymą", patvirtindamas prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Sutarties tekstas yra išsaugomas. Paspaudus mygtuką "Taisyklės", Jūs bet kuriuo metu galite pasitikslinti sutarties sąlygas.

Kainos

Mūsų svetainėje nurodytos kainos yra jau galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21 % dydžio pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo.

Pristatymas


Pristatymo kaina - 17,09 Eurų užsisakantiems už 290,00 Eurų ir daugiau pristatysime nemokamai.
Prekes kurjeriai pristatys Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje per 3 (tris) darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos jei Jūs mokate pavedimu į mūsų sąskaitas bankuose arba jei Jūs atsiskaitote naudojant internetinės bankininkystės sistemomis . Jei atsiskaitymo būdą pasirenkate "apmokėti grynais", prekės pristatomos per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje 8-16 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir adresą lauke "Pristatymo adresas". Jai Jūsų kurjeriai neras, tai bus paliktas pranešimas, kur galima atsiimti siuntą.Atsiskaitymo būdai

Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus:
1. Pavedimu į sąskaitas bankuose:

§ AB SEB Vilniaus bankas
A.s. LT827044060000197763
B.k. 70440
§ AB Swedbank
A.s. LT**********************
B.k. 73000
Prekės už kurias pavedimai bus padaryti iki 13val bus išsiųstos tą pačią dieną.
Kol nepadarysite apmokėjimo, prekės nebus siunčiamos.

2. Naudojant internetinės bankininkystės sistemas: Hansa bankas (www.swedbank.lt), Ūkio bankas (www.ub.lt) , SEB (www.ebankas.seb.lt), Šiaulių bankas (www.sb.lt), Nordea bankas (www.nordea.lt) - Jus automatiškai sistema prijunks prie Jūsų sąskaitos internete. Jums reikės tik patvirtinti mokėjimą.
3. Apmokėti grynais. Šiuo būdu visą pinigų sumą sumokate kurjeriui.
4. Atsiskaityti per PayPal sistemą.

Pasirinkus apmokėjimo 1, 2 ir 4 būdus, ir neapmokėjus už prekes per 5 (penkias) darbo dienas, Dponline.lt turi teisę neįspėjus iš anksto anuliuoti užsakymą.

Pristatymo terminai

Užsakytas prekes mes įsipareigojame pristatyti Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje per 3 (tris) darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos jei Jūs mokate pavedimu į mūsų sąskaitas bankuose arba jei Jūs atsiskaitote naudojant internetinės bankininkystės sistemomis . Jei atsiskaitymo būdą pasirenkate "apmokėti grynais", prekės pristatomos per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo gavimo.

Atšaukimo teisė

Per 14 dienų Jūs galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz., laišku, faksu, elektroniniu paštu nurodytu kontaktuose) arba grąžindami gautas prekes, net ir tuo atveju, jei užsakymą pateikėte kaip juridinis asmuo. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą arba grąžinti prekes.

Atšaukimo pasekmės

Užsakymo atšaukimo atveju abi sutarties šalys privalo grąžinti gautas prekes ar paslaugas ir iš to gautą naudą. Jei gautų prekių ar paslaugų neįmanoma pilnai arba dalinai grąžinti arba jų būklė pablogėjusi, Jūs privalote mums atlyginti vertės skirtumą. Tai negalioja, jei prekė apgadinama jau vien tik ją apžiūrint ir tikrinant, kaip tai daroma įprastoje parduotuvėje. Kitais atvejais Jūs galite išvengti žalos atlyginimo, jei nesinaudosite ta preke kaip savo nuosavybe ir neatliksite jokių veiksmų, kurie galėtų sumenkinti prekės vertę.
Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 7 dienas nuo užsakymo atšaukimo išsiuntimo dienos.
Jūs privalote apmokėti grąžinimo išlaidas, jei patiekta prekė atitinka užsakyme nurodytą (t.y. jei gavote tokią prekę, kurią ir užsakėte).

Garantijos

Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta, arba nėra prekės kuria būtų galima ją pakeisti, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą, arba pasilikti prekę ir gauti nuolaidą.

Duomenų apsauga

Kad pirkdami Dponline.lt e-parduotuvėje galėtumėte jaustis saugiai, visi vartotojų pateikti duomenys saugomi nuo trečiųjų asmenų, ir naudojami tik tiesioginiam užsakymų vykdymui, kadangi Jūsų pasitikėjimas mus įpareigoja užtikrinti kuo griežčiausią apsaugą. Mes garantuojame, kad Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina vykdant užsakymą.
Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu info@destataprofil.lt.
Dponline.lt e-parduotuvėje informacija apie Pirkėjo prekių krepšelio turinį išsaugoma "Jūsų atmintinė" ir, užsisakinėjant kitą kartą, juos galima peržiūrėti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, mums reikalingi kliento duomenys. Jei Jūs jau esate klientė/-as, galite prisijungti labai paprastai - tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Atmintinėje saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti formuliaro.

Svarbu:
www.DPonline.lt elektroninės parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Visa informacija apie skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus ir t.t. yra skelbiama mūsų elektroninėje parduotuvėje www.DPonline.lt.

 

Klientų aptarnavimo centras

 

UAB "Destata Profil"
Metalo g. 4, LT-02190, Vilnius
Mob. 8 698 52663
Tel/Faks.: 370 5 216 40 27
El.paštas: info@destataprofil.lt

 

@2010 m. UAB Destata Profil