Kodas: SKU#1367578103

Duet proSky langas FDY-V U3 su pakelta atidarymo ašimi ir langu apačioje

Pasirinkite variantą:
Matmenys:
Kaina nuo: 532.00 € Sutaupykite

Dvigubas stogo Duet proSky langas FDY-V U3 su pakelta atidarymo ašimi ir papildomu, neatidaromu, langu apačioje, naujiena. 

                                                                                      

 

  1. Vienoje staktoje montuojamos dvi varčios. viršutinis apverčiamas langas, kuriame yra pakelta atidarymo ašis todėl net aukšto ūgio žmogus gali laisvai prieiti prie lango krašto. apatinė lango varčia tai papildomas patalpos apšvietimas, joje sumontuoto stiklo paketo vidinis stiklas yra saugus-selektyvinis ir laminuotas.
  2. montuojant langą FDY-V nereikia jungti dviejų langų į vertikalią grupę, todėl gaunamas didesnis įstiklintas plotas. Montuojame stoge su 25-65 laipsniu nuolydžio kampu.
  3. rankena esanti viršutinio lango apačioje, leidžia lengvai ir patogiai naudotis langu. jos konstrukcija turi dvi fiksuotas pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vėdinimas.
  4. Languose FDY-V montuojama automatizuota V40P orlaidė. Nepriklausomai nuo oro sąlygų visada patenka optimalus oro kiekis. Automatizuota orlaidė patalpoje palaiko optimalų mikroklimatą ir sumažina šildymo sąnaudas.
  5. Langą galima pasukti iki 160 laipsnių ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai suteikia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą. 
Pasižymėtos prekės
Pasižymėkite dominančias prekes. Galėsite lengvai jas pasiekti.
Akcijos
 
 

Paskutinės peržiūrėtos prekės